1. DFK Slaný

Amatérský futsalový klub

1.DFK - 7.hrací den 18.2.2017

V sobotním kole okresního přeboru se DFK utkalo nejdřív s Unionem Slaný. Poměrně snadno jsme se ujali střelou Pavel Kubenka vedení 1:0 a náskok zvýšil Jiri Provaznik na 2:0. Union si však nenechal nic líbit a nejdříve snižuje a nakonec i vyrovnává na 2:2 Poločas. DFK nejdříve takticky příliš neotvírá hru, ale jak čas ubíhá, vědomo si své převahy sil, vyzbrojeno plnou soupiskou, posílá na závěr utkání to nejsilnější. V závěrečném tlaku, jen pár sekund před vypršením druhé půle prostřeluje Dominik Tauš obrannou linii i s gólmanem a DFK bere tři body.

Po tříminutové minutové pauze nastupuje DFK k dalšímu utkání proti FC Arvato Stochov. DFK se ujímá lišáckou střelou-nestřelou Jan Scheiner vedení 1:0 a náskok navyšuje Karel Lukeš na 2:0. Poločas. Arvato šroubuje a stupňuje svůj tlak na maximum, aby uniklo ze své sestupové pozice. Snižuje na 2:1 a posléze využívá chybu v obraně a srovnává stav na 2:2. Minuty ubíhají. Vše směřuje k remíze, ale minutu a půl před koncem posílá svůj pozdrav z úhlu Pavel Kubenka a jeho projektil se zastaví až v síti. Poslední minutu Arvato posílá na zteč vše co má, ale obrana DFK už nepovolí korekci výsledku a bere další tři body. DFK, olééé.

1. DFK Slaný – FK Union Slaný 3:2 (2:2)

Sestava: Hovorka, Kubenka, Provazník, Laštůvka, Lukeš, Scheiner, Smitka, Tauš, Kratochvíl, Švásta, Vyhnánek.
Branky: Kubenka, Tauš, Provazník.
Asistence: Kratochvíl - 2x, Smitka.

1. DFK Slaný – FC Arvato Stochov 3:2 (2:0)

Sestava: Hovorka, Kubenka, Provazník, Laštůvka,Lukeš, Scheiner, Smitka, Tauš, Kratochvíl, Švásta, Vyhnánek.
Branky: Scheiner, Lukeš, Kubenka.
Asistence: Lukeš, Tauš, Hovorka.